Webmaster

Webmaster

Wie is wie

Onze instructeurs

Karel Vanlauwe
karelv@pelagos.be
0031-654/982.712
I★★★
VVW-Cedip/Cmas
Duikschoolhoofd 
– lesgever zwembad Fysiek
– Spec. Instructeur Docent A
– sigma opleiding D1-D2-D3-D4
– sigma opleiding I1-I2-I3
– Master Instructeur Hulpverlening Duiken
– REA – O2 – AED Specialty Instructor
– Wound Care Specialty Instructor
– Rescue Specialty Instructor
– Dry Suit Specialty Instructor
– Deep Diver Specialty
– Nitrox Diver Specialty
– Ice Diver Specialty Instructor
Bernadette Vanzulpere
be@pelagos.be
0032-476/394.489
I★★
VVW-Cdip/Cmas
– sigma opleiding D1–D2–D3-D4
– REA – O2 – AED Specialty Instructor
– Wound Care Specialty Instructor
– Rescue Specialty Instructor
– Dry Suit Specialty Instructor
– Ice Diver Specialty Instructor
Guy Schietecatte
guy@pelagos.be
0032-496/244.077
I★★
VVW-Cedip/Cmas
– sigma opleiding D1 – D2 – D3 – D4
– lesgever zwembad
– lesgever theorie
– lesgever redden
– REA – O2 – AED Specialty Instructor
– Wound Care Specialty Instructor
– Rescue Specialty Instructor
– Dry Suit Specialty Instructor
– Deep Diver Specialty
– Nitrox Diver Specialty
Istvan Den Tyn
istvan@pelagos.be
0032-475/931.291
I★★
VVW-Cedip/Cmas
– Materiaalmeester
– sigma opleiding D1 – D2 – D3 – D4
– lesgever zwembad D1
– lesgever materiaal
– REA – O2 – AED Specialty Instructor
– Wound Care Specialty Instructor
– Rescue Specialty Instructor
– Dry Suit Specialty Instructor
– Deep Diver Specialty
– Nitrox Diver Specialty
– Wreck Diver Specialty
– Ice Diver Specialty
Gina Caestecker
gina@pelagos.be
0032-485/745.612
I★★
VVW-Cdip/Cmas
– Voorzitster
– afgevaardigde Oost-Vlaanderen
– sigma opleiding D1 – D2 – D3 – D4
– lesgever zwembad D1
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Rescue Specialty
– Deep Diver Specialty Instructor
– Nitrox Diver Specialty Instructor
Armand De Broeder
armand@pelagos.be
0032-476/334.364
I★★
VVW-Cedip/Cmas
– Duikschoolhoofd 
– afgevaardigde Oost-Vlaanderen 
– materiaalmeester

– sigma opleiding D1 – D2 – D3 – D4
– Master Instructeur Hulpverlening Duiken
– REA – O2 – AED Specialty Instructor
– Wound Care Specialty Instructor
– Rescue Specialty Instructor
– Dry Suit Specialty Instructor
– Deep Diver Specialty Instructor
– Nitrox Diver Specialty Instructor
– Ice Diver Specialty Instructor
Kurt Tournoy
kurt@pelagos.be
0032-499/327.985
I★
VVW-Cedip/Cmas
– lesgever zwembad
– lesgever theorie
– lesgever HvD
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Rescue Specialty
– Deep Diver Specialty
– Nitrox Diver Specialty
Karel Traen
karelt@pelagos.be
0032-497/325.724
I★
VVW-Cedip/Cmas
– lesgever zwembad D2
– lesgever theorie
– lesgever HvD
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Rescue Specialty
– Deep Diver Specialty
– Nitrox Diver Specialty
Jessica Vandevelde
jessica@pelagos.be
0032-492/722.778
I★
VVW-Cedip/Cmas
– lesgever zwembad D2
– lesgever theorie 
– lesgever HvD
– begeleider duiker met beperking 
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Rescue Specialty
– Dry Suit Specialty
– Deep Diver Specialty
– Nitrox Diver Specialty
– Wreck Diver Specialty
Bart Van de Weghe
bart@pelagos.be
0032-476/511.828
I★
VVW-Cdip/Cmas
– lesgever zwembad D1
– lesgever zwembad Fysiek
– lesgever theorie
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Rescue Specialty
– Dry Suit Specialty
– Deep Diver Specialty
– Nitrox Diver Specialty
– Wreck Diver Specialty
Davy Robeyns
davy@pelagos.be
0032-494/381.015
I★
VVW -Cedip/Cmas
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Rescue Specialty
– Dry Suit Specialty
– Deep Diver Specialty
– Nitrox Diver Specialty

Onze duikers

Philippe Boeyden
philippe@pelagos.be
0032-479/311.208
D★★★★
VVW-Cedip/Cmas
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Rescue Specialty
– Dry Suit Specialty
– Deep Diver Specialty
– Nitrox Diver Specialty
Patrick Verbouw
patrick@pelagos.be
0032-496/795.268
D★★★★
VVW-Cdip/Cmas
– lesgever duiker met beperking
– begeleider duiker met beperking 
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Rescue Specialty
– Dry Suit Specialty
– Nitrox Diver Specialty
Olivier Dewaele
olivier@pelagos.be
0032-473/113.256
D★★★★
VVW-Cedip/Cmas
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Rescue Specialty
– Dry Suit Specialty
– Deep Diver Specialty
Nico De Schuyter
nico@pelagos.be
0032-475/461.754
D★★★★
VVW-Cedip/Cmas
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Rescue Specialty
– Dry Suit Specialty
– Deep Diver Specialty
Jan Corvelyn
janc@pelagos.be
0032-475/460.465
D★★★★
VVW-Cedip/Cmas
– trainer zwembad Onderhoud
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Rescue Specialty
– Dry Suit Specialty
– Deep Diver Specialty
Nikolaas Roelens
nik@pelagos.be
0032-478/364.877
D★★★★
VVW-Cdip/Cmas
– Secretaris
– trainer zwembad Onderhoud
-begeleider van duiker met beperking 
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Rescue Specialty
– Dry Suit Specialty
– Deep Diver Specialty
– Nitrox Diver Specialty
– Wreck Diver Specialty
Cé Corvelyn
cedric@pelagos.be
0032-496/995.444
D★★★★
VVW -Cedip/Cmas
– assistent trainer zwembad
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Rescue Specialty
– Dry Suit Specialty
Tomas Vermeire
tomas@pelagos.be
0032-495/532.741
D★★★
VVW-Cedip/Cmas
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Rescue Specialty
– Deep Diver Specialty
Thierry Van Waes
thierry@pelagos.be
0032-476/584.806
D★★★
VVW-Cedip/Cmas
– trainer zwembad Fysiek
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Rescue Specialty
– Dry Suit Specialty
– Deep Diver Specialty
– Nitrox Diver Specialty
Luc Latomme
luc@pelagos.be
0032-475/586.627
D★★★
VVW-Cedip/Cmas
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Rescue Specialty
– Nitrox Diver Specialty
Jurgen Stofferis
jurgen@pelagos.be
0032-478/402.905
D★★★
VVW-Cdip/Cmas
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Rescue Specialty
– Deep Diver Specialty
– Nitrox Diver Specialty
Jonathan Van Parys
jonathan@pelagos.be
0032-474/212.989
D★★★
VVW-Cedip/Cmas
– Inschaling PADI naar VVW – D3
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Rescue Specialty
Hans Matthijs
hans@pelagos.be
0032-475/250.137
D★★★
VVW-Cedip/Cmas
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Rescue Specialty
– Nitrox Diver Specialty
Frederik Willaert
frederik@pelagos.be
0032-0495/916.617
D★★★
VVW-Cdip/Cmas
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Rescue Specialty
– Nitrox Diver Specialty
Frank Van Lancker
frank@pelagos.be
0032-478/491.547
D★★★
VVW-Cedip/Cmas
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Rescue Specialty
– Nitrox Diver Specialty
Christophe Martlé
christophe@pelagos.be
0032-0498/933.279
D★★★
VVW-Cdip/Cmas
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Rescue Specialty
– Nitrox Diver Specialty
Lieve Nuytinck
lieve@pelagos.be
0032-476/459.990
D★★★
VVW-Cdip/Cmas (inschaling Padi)
Padi specialty brevetten * Night diver * Drift diver * Underwater Navigator * DSD Leader (groepsleider)
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Rescue Specialty
– Dry Suit Specialty
– Deep Diver Specialty
– Nitrox Diver Specialty
– Wreck Diver Specialty
Wim De Wilde
wim@pelagos.be
0032-474/858.341
D★★
VVW-Cedip/Cmas
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Rescue Specialty
Steven Willems
steven@pelagos.be
0032-476/248.721
D★★
VVW-Cedip/Cmas
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
Renée Vermeire
renee@pelagos.be
0032-478/463.466
D★★
VVW-Cedip/Cmas
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
Hendrik Vermeire
hendrik@pelagos.be
0032-474/949.451
D★★
VVW-Cedip/Cmas
– REA – O2 – AED Specialty
– Nitrox Diver Specialty
Alex De Souter
alex@pelagos.be
0032-476/303.262
D★★
VVW-Cedip/Cmas
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Nitrox Diver Specialty
Adelwijn Meirhaeghe
adelwijn@pelagos.be
0032-475/515.664
D★★
VVW-Cedip/Cmas
– REA – O2 – AED Specialty
– Nitrox Diver Specialty
Krista Verhoeven
krista@pelagos.be
0032-479/845.212
D★★
VVW-Cdip/Cmas
Erelid
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
Nathalie Claessens
nathalie@pelagos.be
0032-498/697.818
D★★
VVW-Cedip/Cmas
– Penningmeester
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Rescue Specialty
Michaela Luycx
michaela@pelagos.be
0032-474/997.793
D★★
VVW-Cedip/Cmas
– Evenementen-coordinator
– REA – O2 – AED Specialty
– Nitrox Diver Specialty
Christophe Coussement
xtof@pelagos.be
0032-468/329.103
D★★
VVW-Cdip/Cmas
– Webmaster
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Nitrox Diver Specialty
Ian Den Tyn
ian@pelagos.be
0472/747.715
D★★
VVW -Cedip/Cmas
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
Jens Hautekeete
jens@pelagos.be
0471/681.132
D★★
VVW -Cedip/Cmas
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
Brigitte Schaut
brigitte@pelagos.be
0032-499/464.164
D★
VVW -Cedip/Cmas
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
Veronique Capiau
veronique@pelagos.be
0032-472/698.999
D★
VVW-Cedip/Cmas
– Duiker met beperking
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Nitrox Diver Specialty
Sander Deloof
sander@pelagos.be
0032-494/264.920
D★
VVW-Cdip/Cmas
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
Jan Leybaert
janl@pelagos.be
0032-473/530.471
D★
VVW-Cedip/Cmas
– REA – O2 – AED Specialty
– Wound Care Specialty
– Nitrox Diver Specialty
Iris Postmairis@pelagos.be
0032 471 401 088

VVW -Cedip/Cmas
Tom De Ketelaeretom@pelagos.be
0032 475 536 608

VVW -Cedip/Cmas
Nathalie Vercauteren-De Nevenathaliev@pelagos.be
0477 263 925

VVW -Cedip/Cmas
Lieve Vande Vyverlievev@pelagos.be
0032 477 27 08 86

VVW -Cedip/Cmas

Geef een reactie

Close Menu